Twoje podróże małe i duże

KOSZTY LECZENIA

To ubezpieczenie osobowe polecane osobom udającym się w podróż zagraniczną. Stanowi pakiet ubezpieczeń zapewniających pokrycie kosztów leczenia  w zagranicznych placówkach medycznych i organizację pomocy assistance w razie nagłych stanów chorobowych i nieszczęśliwych wypadków. Podstawowy zakres może być uzupełniony o dodatkowe opcje jak np.: ubezpieczenie OC i bagażu podróżnego, NNW, koszty rehabilitacji po powrocie do kraju.

NNW (NASTĘPSTWA NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW)

To ubezpieczenie osobowe kierowane do wszystkich bez względu na wiek i stan zdrowia, które zapewnia wypłatę świadczenia, gdy wskutek nieszczęśliwego wypadku nastąpi uszczerbek na zdrowiu lub śmierć. Ubezpieczenie może być zawarte indywidualnie lub grupowo, na cały rok lub krótkoterminowo np. na czas imprezy sportowej czy wycieczki. Obejmuje wypadki w kraju lub bez względu na miejsce na świecie.

PAKIET DLA ROWERZYSTÓW

To pakiet ubezpieczeniowy dla rowerzystów amatorów, które zapewnia bezpieczeństwo, beztroskę i radość z korzystania z dwóch kółek. Podstawą pakietu jest ubezpieczenie NNW rowerzysty. Dodatkowo można dokupić assistance medyczny, OC w związku z poruszaniem się rowerem,  zwrot kosztów za skradziony lub zniszczony w wypadku sprzęt  a także ubezpieczyć bagaż. Ubezpieczenie może działać całorocznie w kraju lub w wybranym okresie np. podczas urlopu zagranicznego.